Modelkamotto salónu Vision


O násSlužbyChromoterapiaProduktyCenníkGalériaKontakt
Starostlivosť
Môžete si u nás vybrať z nasledovných rád produktov L'Oreal Proffesionel.
ABSOLUT REPAIR CELLULAR
Výrobky ABSOLUT REPAIR CELLULAR
Šampóny tejto série výrobkov prenikajú až do vnútorných štruktúr vlasového vlákna, aby obnovili väzby medzi korexovými bunkami. Na základe tejto rady stoja inovatívne technológie s kyselinou mliečnou pre absolútnu opravu. Vnútorná štruktúra vlasového vlákna sa skladá z komplexných sietí kortexových buniek, ktoré sú pohromade udržiavané iónovými zlúčeninami. Ak sú tieto spoje nepoškodené, poskytujú správnu pevnosť a pružnosť vlasov. Rôznymi chemickými vplyvmi sú tieto dôležité štruktúry iónovej zlúčeniny poškodené alebo dokonca zničené. Výsledkom sú drsné a matné vlasy. S inovatívnou technológiou kyseliny mliečnej sú iónové zlúčeniny dopĺňané a súdržnosť vlasového vlákna je tak znovu posilnená a opravená na najzákladnejšej úrovni bunkovej štruktúry! Vlasy sú znovu zdravé a žiarivé. Najmä chemicky ošetrované vlasy sú pravidelne poškodzované a preto je im potrebné im už vo fáze čistenia poskytnúť osobitnú starostlivosť, čo Absolut Repair Cellular dokáže.

CURL CONTOUR
Výrobky CURL CONTOUR
Séria L'Oréal Expert Shine Curl bola vyvinutá špeciálne pre krásne pravidelné a lesklé vlnité vlasy. Zabraňuje krepovateniu. Vlny sú hladšie a ľahšie sa upravujú.

FORCE VECTOR
Výrobky FORCE VECTOR
Pre krásne vlasy od korienkov až po končeky. L'Oréal Série Expert Force Vector bola vyvinutá pre slabé, krehké a lámavé vlasy. Vlasy budú pevné, zdravé a vláčne. Zmes aminokyselín a vitamínov vlasy vyživuje a chráni proti ďalšiemu lámaniu.

LISS ULTIME
Výrobky LISS ULTIME
Séria L´Oreál Liss ULTIME obsahuje prípravky starajúce sa o vlasy nepoddajné a kučeravé. Vlasom navracia jemnosť, poddajnosť a vyživuje ich do hĺbky. Technológia OIL Incell: Kombinácia molekúl Incell a vyživujúcich olejov (olivový a arganový), ktoré vlasy zjemnia, hĺbkovo vyživia a navrátia im textúru a ľahkú upraviteľnosť.

PRO-KERATIN REFILL
Výrobky PRO-KERATIN REFILL
Ochranná séria vlasových prípravkov obohatená o Pro-Keratín a Incell vlasy oživuje a chráni pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi. Vlasy budú nielen chránené, ale aj o 70 percent viac odolné proti lámaniu. Jedná sa o ideálne prípravky pre poškodené vlasy alebo vlasy, ktoré potrebujú vzpruhu.

SOLAR SUBLIME
Výrobky SOLAR SUBLIME
Séria L´Oreál Expert Solar Sublime je rad produktov pre regeneráciu slnkom namáhaných vlasov. Špeciálne sa odporúča pre vlasy často vystavené chlóru z bazénov alebo morskej soli.

VOLUMETRY & VOLUMCEUTIC
Výrobky VOLUMETRY & VOLUMCEUTIC
Jedinečná kombinácia účinných látok sa spája v revolučný koncept starostlivosti o vlasy - sériu Volumceutic a Volumetry, ktorá predstavuje účinnú zbraň pre jemné vlasy. Ošetrenie Volumceutic zaistí maximálny objem vo vlasoch po dobu až 72 hodín! Séria Volumetry využíva špeciálne zložky pre maximálny objem, ktorý bude aj v domácej starostlivosti nielen snom, ale i skutočnosťou.

AGE SUPREME
Výrobky AGE SUPREME
Uchovajte si mladosť a krásu Vašich vlasov s revolučnou radou L'Oréal Expert Age Supreme. Posilňujúca vlasová starostlivosť s anti-age revitalizačným účinkom a Omega 6 obnovuje objem, hustotu a lesk Vašich vlasov. Navracia vlasom mladistvý vzhľad.

DELICATE COLOR
Výrobky DELICATE COLOR
Séria L´Oreál Expert Delicate Color obsahuje bezsulfátový šampón pre ochranu delikátnych farieb ako je medená, mahagónová, červená a dúhové odtiene. Ochráni tieto žiarivé odtiene pred vyblednutím.

CHROMA CARE
Výrobky CHROMA CARE
Chroma Care je prvá farbiaco-krémová starostlivosť s dvojitým efektom zo Série Expert.
1. osvieženie farieb
2. starostlivosť s marhuľovým olejom

LUMINO CONTRAST
Výrobky LUMINO CONTRAST
Séria L'Oreal Expert Lumina Contrast bola špeciálne vyvinutá pre melírované vlasy, ktoré sa procesom melírovania poškodzujú. Sú to veľmi obľúbené prípravky s jemnou vôňou. Efekt melíru sa znásobí, vlasy budú lesklé a budú sa dať ľahko rozčesať.

SHINE BLONDE
Výrobky SHINE BLONDE
séria L'Oréal Expert Shine Blonde bola vyvinutá špeciálne pre blond farbu vlasov (či už farbených alebo prírodných). Technológia CERAFLASH obsahuje rozjasňujúce zložky, ceramidy pre obnovu vlasového vlákna, citrónové extrakty a špeciálne zložky pre ochranu pred negatívnymi účinkami tvrdej vody.

VITAMINO COLOR
Výrobky VITAMINO COLOR
Séria L'Oréal Expert Vitamino Color je vytvorená pre farbené vlasy a dlhodobú ochranu ich farby. Odstraňuje nečistoty a vlasy dlhodobo chráni. Systém dvojitej ochrany farby s technológiami Incell a Hydro-resist, derivátom vitamínu E a horčíkom. Vlasové vlákno je dvojnásobne posilnené a lepšie si udrží farbu.

CRISTALCEUTIC
Výrobky CRISTALCEUTIC
CRISTALCEUTIC je starostlivosť s glukominerálom pre dlhotrvajúci farebný lesk. Farba vlasov nie je len uzatvorená ochranným filmom, ale farebné pigmenty sú začlenené kryštalizáciou priamo do vlasového vlákna. Tým je zachovaná farba pred vyblednutím. CRISTALCEUTIC posúva starostlivosť farbených vlasov na úplne novú úroveň prostredníctvom zložiek, ktoré pôsobia priamo na povrchu vlasového vlákna. Je to prielom v starostlivosti o farbené vlasy, ktorý je umožnený vďaka inovatívnemu zloženiu s glukominerálom. Tajomstvo novej technológie pozostáva v molekulách glukominerálu, ktorý preniká priamo do vlasového vlákna, kde sa uloží ako kryštál okolo farebných pigmentov. Farbené pigmenty sú tak vo vlasovom vlákne utesnené a farba zostáva krásna ako v deň farbenia.

FIBERCEUTIC
Výrobky FIBERCEUTIC
Zažite silnejšie, odolnejšie vlasy s touto špeciálnou kúrou, ktorá vypĺňa medzery vo vlasových vláknach. Kompletne si zregenerujte poškodené vlasy so sériou L'Oréal Expert Fiberceutic. Ponúka Vám novú dimenziu hĺbkovej regenerácie a dosiaľ nepoznanú účinnosť. Je určená predovšetkým pre vlasy poškodené mechanickými i chemickými vplyvmi a použitím nesprávnych ošetrujúcich prípravkov.

INTENSE REPAIR
Výrobky INTENSE REPAIR
Séria L'Oreal Expert Intense Repair je špeciálna starostlivosť pre suché vlasy. Prípravky vlasy vyživujú a uhladzujú. Technológia Cutie Liss System obsahuje vitamín B6, proteíny a obnovujúce ceramidy. Zjemňuje vlasové vlákno a obnoví jeho kutikulu. Výsledkom sú vyživené a ľahko rozčesateľné vlasy.

SILVER
Výrobky SILVER
Séria L'Oreal Expert Silver bola vytvorená nielen pre šedivé až biele vlasy, ktorým dáva krásny strieborný nádych a lesk, ale aj pre svetlé odtiene melíru alebo blond farby s nádychom do ľadovo blond až strieborna. Neutralizuje žltý nádych.

VLASOVÁ POKOŽKA
Výrobky VLASOVÁ POKOŽKA
L'Oréal ponúka aj unikátne riešenie pre problémy s pokožkou hlavy, mastnými vlasmi a lupinami. Zatočí aj s problémami padajúcich vlasov. Vyskúšajte šampón Instant Clear pre problémy s lupinami, Density Advanced proti riednúcim vlasom, Sensi Balance pre citlivú pokožku hlavy alebo Pure Resource pre mastiacu sa pokožku hlavy.

MYTHIC OIL
Výrobky MYTHIC OIL
Olej obohatený o špeciálnu zmes z avokádového oleja a oleja z hroznových jadier. Tento ľahký olej sa stará a rozmaznáva všetky typy vlasov. Vyživuje aj najjemnejšie vlasy. Špeciálne zloženie zanecháva vlasy lesklé, vyživené a pružné.

SÉRIE NATURE
Výrobky SÉRIE NATURE
Šampón pre detské vlasy. Ak milujete produkty L'Oréal Professionnel, tak aj Vaše deti budú milovať tento šampón obohatený o mlieko z broskýň. Stará sa o mladé vlásky a zanecháva ich na dotyk hebké, česateľné a ľahko voňavé.

HOMME
Výrobky HOMME
Špeciálna vlasová starostlivosť L'Oréal Homme vyvinutá pre mužov. Zohľadňuje mužskú štruktúru vlasu a ich požiadavky na úpravu. Škála produktov je naozaj široká a vhodná pre každého muža. Šampóny napomáhajú úprave oslabených či nepoddajných vlasov, alebo vlasov už zašedivených. Kondicionéry sú vhodné pre ľahšie úpravu zle poddajných vlasov. L'Oréal Homme ponúka aj veľmi pestrý sortiment stylingových prípravkov, ktoré okrem jednoduchšej úpravy účesu napomáhajú aj starostlivosti proti lupinám, či majú efektný zmatňujúci vzhľad. Veľmi obľúbené sú krycie farby bez amoniaku, ktoré prirodzeným spôsobom zakrývajú biele vlasy. Sú v ponuke v rôznych odtieňoch pre prirodzený vzhľad.

Styling
TEXTURE EXPERT
Výrobky TEXTURE EXPERT
L'Oréal Texture Expert patrí do luxusného okruhu kozmetiky tejto známej francúzskej značky. Tento rad pracuje na sofistikovanej molekulárnej technológii a poskytuje tak luxusnú starostlivosť o vlasy, ktoré posilňuje a obnovuje ich štruktúru, ktorá je vplyvom vonkajších faktorov narušovaná. Tieto produkty pôsobia nielen na povrchu, ale aj vo vnútri vlasu. Oslnia Vás nielen svoju ľahkosťou pri nanášaní, voľnosťou vlasov, ale aj oslnivým leskom.

INFINIUM
Výrobky INFINIUM
Kompletná rada technologicky špičkových lakov na vlasy.

TECNI.ART
Výrobky TECNI.ART
L'Oréal TECNI.ART je produktová rada navrhnutá od profesionálov pre profesionálov. Zameriava sa na úpravu a styling všetkých typov vlasov. Výrobky tejto rady je možné rozdeliť na niekoľko kategórií:

* Fix * Volume * Gloss * Smooth

Prípravky základnej rady pre fixáciu a objem obsahujú Ceramid, vlasy nezaťažujú a zachovávajú ich ľahkosť. Vyberať môžete zo špeciálnych lakov, gélov, tužiaci pien, voskov, pást a prípravkov chrániacich vlasy pred teplom (žehlenie a fénovanie). L'Oréal TECNI.ART je profesionálny rad výrobkov, ktoré si poradia s každým typom vlasov a uspokoja vysoké nároky na vlasový styling.

NUDE TOUCH
Výrobky NUDE TOUCH
Prípravky NUDE TOUCH poskytujú účinnú a dlhodobú fixáciu a zároveň zanechávajú vlasy hebké a príjemné na dotyk. Tenký a odolný film, ktorý sa na vlasoch vytvorí, zabezpečí dlhodobú fixáciu bez zaťaženia vlasov.

LONDON ADDIXION
Výrobky LONDON ADDIXION
Londýn: hlavné mesto štýlu. Mesto, kde vládne individualizmus a tvorivosť je kráľom! Limitovaná kolekcia stylingových produktov London Addixion inšpirovaných Londýnom vo vás prebudia tvorivú stránku.

SUPER STYLE HEROES
Výrobky SUPER STYLE HEROES
L'Oréal Professionnel prináša spolu s Charliem Le Mindu - kaderníkom Lady Gaga, "look superhrdinov". Vychádzajúca hviezda Charlie Le Mindu je známy vytváraním extrémnych štýlov. So super-stylingovými porduktami Super Style Heroes vytvoríte hrdinské, mimoriadne a nakoniec veľmi odolné účesy. Nový rad super-stylingových produktov planétu nezachráni... ale každý všedný deň áno! A kto sú spomínaní superhrdinovia?
BAD MUD, HORIZON FIX a SUPER DUST - neuveriteľne držia, dodávajú hrdinský objem a legendárny mat.

HAIRMIX
Výrobky HAIRMIX
Dokonalé spojenie hydratácie a lesku pre úpravu suchších, nepoddajných vlasov. S obsahom avokádového a hroznového oleja, po ktorom sú vlasy jemné, lesklé a je zabránené ich krepovateniu. Hairmix má príjemnú jablkovú alebo vanilkovou vôňu.

Upraviť 🔒 

WebMaster: Ján Ševela, © JS direct s.r.o.
Tlačítko pre zavretie okna