Modelkamotto salónu Vision


O násSlužbyChromoterapiaProduktyCenníkGalériaKontakt

Ponorme sa do farieb

Aj takto by sa dala pomenovať technika alternatívnej medicíny ktorá sa volá chromoterapia. Ľudia si už od nepamäti spríjemňujú a spestrujú svoje okolie rôznymi farbami. Už v minulosti sa vedci zaoberali vplyvom farieb na ľudský organizmus. Postupom času sa zistilo, že nielen hudba alebo vône majú na človeka pozitívny a relaxačný vplyv. To isté sa dá povedať aj o svetle a farbách. Farby totiž na našu psychiku dosť silno vplývajú a takisto na našu schopnosť sústredenia. A ako vieme, psychika má zase veľmi veľký vplyv na náš fyzický zdravotný stav. Týmto môžme povedť, že chromoterapia pozitívne vplýva na naše rozpoloženie - doslova lieči naše telo aj myseľ.

Preto sme sa rozhodli, že aj vám poskytneme v dnešnej dobe plnej zhonu a stresu aspoň malú oázu pokoja a relaxu. Obrátili sme sa na svetovo uznávanú taliansku značku kaderníckych zariadení Maletti, ktorí nám ponúkli jedinečnú radu mycích boxov poskytujúce vysoký štandard a komfort. Mycí box ktorý u nás nájdete vám popri samotnom skrášľovaní sa umožní aj celkovú relaxáciu. Či už s pomocou "air masáže" tak aj s pomocou chromoterapie. Takto sa môžme neskromne pochváliť, že sme medzi prvými, ktorí posúvame hranicu kaderníckeho salónu nad štandarne poskytované služby.


Poďme sa teda pozrieť ako na nás pôsobia jednotlivé farby:

Pri ponúkaných obradoch sa používa profesionálna kozmetika "REDKEN" a "L'OREAL Professionel".

Ako tieto obrady prebiehajú?

V prvom rade sa po spoločnej konzultáci kaderníka so zákazníkom kaderník rozhodne ktorý obrad bude pre zákazníkove vlasy najvhodnejší. Vlasy sa umyjú špeciálnym šampónom ktorý pripraví a očistí vlasy a pokožku a pripraví ich na hĺbkovú a maximálnu dávku regenerácie. Následne po opláchnutí a presušení vlasov uterákom sa aplikuje vhodná regenerácia na vlhké vlasy pomocou profesionálnych ťahov a uvoľňujúcou masážou sa vmasírovava do vlasového vlákna. Následne sa regenerácia dôkladne vypláchne a zákazníčka je pripravená na ďalší úkon záverečného stylingu fúkania alebo strihania.
Obrady trvajú cca. od 20 do 40 minút na základe stavu vlasového vlákna. Tieto obrady sa poskytujú v relaxačnej časi salónu kde klientka má abslútne súkromie, pokoj a relax ktorý dopĺňa aj masážne kreslo. Zároveň bude na vás blahodárne pôsobiť aj hra farieb - chromoterapia.

Foto zo salónu VisionFoto zo salónu VisionFoto zo salónu VisionFoto zo salónu VisionFoto zo salónu VisionFoto zo salónu VisionFoto zo salónu Vision

WebMaster: Ján Ševela, © JS direct s.r.o.
Tlačítko pre zavretie okna